Ispiši ovu stranicu
Srijeda, 16 Kolovoz 2023 09:35

Oglas za posao: R.P.M. Glob Trade d.o.o. traži vozača/dostavljača

Napisao/la

R.P.M. Glob Trade d.o.o. otvara natječaj za radna mjesta:

Vozač/dostavljač – 1 izvršitelj
Lokacija: Ljubuški

Opis radnog mjesta:
zaprimanje, utovar, prijevoz i isporuka roba u skladu sa planovima kompanije;
briga o kvantiteti i kvaliteti proizvoda pri utovaru i isporuci robe;
odgovornost za blagovremenu, potpunu i ispravnu isporuku roba kupcu;
osiguranje propisane dokumentacije pri utovaru i istovaru robe;
odgovornost za tehničku ispravnost vozila i tekuće održavanje, te
briga o imidžu kompanije u kontaktu s klijentima.

Od Vas tražimo:
vozačka dozvola “C1” i “C” kategorije.

Nudimo Vam:
izazovan i dinamičan posao;
odgovarajuća primanja i
mogućnost napredovanja.

Skladištar (M/Ž) – Ljubuški
1 izvršitelj
Opis poslova:
Prijem i otprema robe iz skladišta, uz vođenje propisane dokumentacije;
Utovar, istovar i pretovar robe viljuškarom i paletarom;
Upravljanje robom i briga o pravilnom skladištenju i čuvanju robe;
Praćenje zaliha robe;
Druge skladišne aktivnosti.

Uvjeti:
– SSS,
– Vozačka dozvola B kategorije,
– Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Od Vas očekujemo:
– Spremnost za rad u timu,
– Motiviranost za rad,
– Odgovornost.

Nudimo Vam:
– Izazovan i dinamičan posao,
– Odgovarajuća primanja,
– Mogućnost napredovanja.

Zainteresirani kandidati mogu dostaviti svoje životopise putem adrese elektroničke pošte: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. , a više informacija moguće je dobiti na brojeve telefona: 039/852-187 i mobitela: 063/555-700.

Natječaj ostaje otvoren do 10.09.2023.