Nedjelja, 22 Ožujak 2015 13:01

Rukometašice Izviđača izgubile dobivenu utakmicu

Skoro je nevjerojatno kako su rukometašice Izviđača poražene u susretu s ekipom Goražda.

Naime, u 56. minuti imale su četiri pogotka prednosti, međutim, do kraja utakmice nisu uspjele postići pogodak, a u istom periodu su primile pet, što je u konačnici rezultiralo porazom. Domaće rukometašice cijelu utakmicu su imale rezultatsku prednost, mada su napravile bezbroj tehničkih pogrešaka. Na poluvremenu je bilo 17:15, u drugom djelu konstantno su imale prednost od 2-4 pogotka, ali u završnici nisu izdržale i pobjeda je pripala sretnim i spretnim gošćama iz Goražda.
Marija Boras s jedanest pogodaka i Martina Kraljević s osam bile su najefikasnije kod Izviđača, Sanja Katić s dvanaest, te Amra Oputar s osam bile su najefikasnije u ekipi Goražda.

Premijer liga BiH - 14. kolo.
Ljubuški, 21.03.2015. u 17,30 sati.

RK Izviđač - ŽRK Goražde 31:32 (17:15)

Ljubuški, Gradska športska dvorana, gledatelja 100.
Suci: Džemal Čedić i Anis Duraković (Sarajevo).
Nadzornik: Pero Marić (Mostar).

ŽRK Izviđač: Martina Šumelj (10 obrana, 1 sedmerca), Katarina Barišić (1 obrane), Anđela Boras 1, Dodig 2, Kraljević 8, Vasilj 2, Nižić, Marija Boras 11/1, Brkić, Matea Šumelj 3/2, Kristina Barišić 4, Sabljić.
Trener: Ivan Lovrić

ŽRK Goražde: Demirović (7 obrana), Radmilović (4 obrane), Šovšić 3, Marić 3, Hrelja 1, Smajlović, Alikadić 2/2, Katić 12/4, Halimić, Faković, Jašarević 3, Oputar 8.
Trener: Ibrahim Popović.

Isključenja: Izviđač 6 minuta, Goražde 6 minuta.
Sedmerci: Izviđač 3/3, Goražde 7/6.