Ponedjeljak, 22 Veljača 2021 07:33

Izviđač pobjedom protiv Iskre na vrhu prvenstvene ljestvice

U prvom kolu nastavka natjecanja u Premijer ligi za muškarce sinoć su u "KŠC"u Ljubuškom snage odmjerili Izviđač i Iskra iz Bugojna.

Susret je prenosila BHRT, tako da su gledatelji diljem BiH mogli vidjeti utakmicu s dva lica.

U prvom poluvremenu izvrsna igra gostiju, koji su u jednom trenutku imali čak i pet pogodaka prednosti, a na odmor se otišlo rezultatom (11:15) za Iskru.

U drugom poluvremenu je igrao samo Izviđač nošen izvrsnim Milanom Vukšićem u napadu i nesavladivim Antom Grbavcem na vratima.

Gosti su veći dio utakmice bili na samo tri pogotka u drugom poluvremenu, tako da se u posljednje tri minute utakmice ušlo s prednošću Izviđača od (24:21), a završilo je (25:21).

Izviđač je predvodio Milan Vukšić (9) golova, a Ante Grbavac je ubilježio velikih trinaest obrana. Kod gostiju Čičkušić je bio precizan sedam puta, šest u prvom poluvremenu, a Ljutić je u debiju za Iskru postigao šest golova.

U idućem kolu "Skauti" gostuju u Visokom kod Bosne, koja je u ovom kolu poražena od Lokomotive rezultatom 27:26.